Hea portaali lugeja!

Sõnastasin enda jaoks kunagi põhimõtte – kui see, mida teed, muutub ühel hetkel tüütuks kohustuseks, on aeg kõrvale astuda. Olen otsustanud 31. oktoobril lõpetada Põltsamaa infoportaali tegemise.

Oleme koos olnud neli aastat. Põltsamaa.info alustas 2013. aasta 1. oktoobril. Tol ajal oli mul unistus  luua internetimeedias koht, mis toob kokku põltsamaalased ja tekitab meis uhkust oma kodu ja inimeste üle. Eriliselt tõstsin kilbile vabaühendused, kus inimesed panustavad sageli õhinapõhiselt sellesse, et meil kõigil oleks Põltsamaal parem elada. Ajakirjanduslikus plaanis tahtsin kujundada infoportaalist kõige operatiivsema uudistekanali, mis võiks täiendada kaks korda nädalas ilmuvaid Vali Uudiseid.

Kuidas see on õnnestunud, sellele annate hinnangu teie. Nelja aasta jooksul ilmutasin Põltsamaa elust üle 3000 loo ja üle 1500 eraisiku kuulutuse. Olen seda teinud üksinda, perekonna, muude kohustuste, hobide ja harrastuste kõrval. Mõnikord ka nende arvelt.

Oleme koos teiega elanud üle häid ja paremaid päevi. Usun, et portaal andis oma ilusa panuse sellesse, et lasteaiad MARI ja Tõruke võitsid kahel järjestikusel aastal IF Kindlustuse turvakampaaniad: üks sai endale rajada uue piirdeaia, teine turvaaia. Portaal aitas kaasa rahvahääletustele, millega Kamari keskus sai endale uue võrkpalliväljaku, noortekeskus korrastas Põltsamaa jõe ääres lastebasseini ja Põltsamaa loss valiti Eesti 100 aarde valikul esikolmikusse. Portaal andis hoogu ka lasteaia MARI linnulaulude projektile Hooandjas ja aitas perekonda, kes kaotas tuleõnnetuses oma kodu. Ja mäletate seda hasarti, millega aitasime üheskoos Aivel võita Selveri parima teenindaja konkursi.:)

Põltsamaa.info on toetanud kümneid spordi-, kultuuri- ja noorteühendusi, pakkudes neile tribüüni oma tegevuse tutvustamiseks.

Püüdsin portaali toimetades olla võimalikult tasakaalustatud, aus ja erapooletu, kuigi see oli vahel väga raske. Iseäranis keerulised oli minu kui toimetaja jaoks hetked, kus seisin silmitsi kriitiliste teemadega. Valimistega seotud dilemmadest olen kirjutanud varem.

Neljale aastale tagasi vaadates tundub käidud tee tohutu pikk ja selja taha jäänud mägi hiiglama kõrge. Tänan teid, kümneid tuhandeid lugejaid, kes on olnud mulle kaasteelisteks.  Tänan organisatsioone, kes on lahkesti jaganud oma tegemistest informatsiooni ja soovinud seeläbi end tutvustada laiemale avalikkusele. Tänan neid ettevõtteid ja organisatsioone, kes on ostnud portaalis reklaami ja aidanud sellega natuke korvata tegija vaeva.

Olen jõudnud ühe teekonna lõppu. Väsisin ära. Soovin keerata elus lehekülje ja pühenduda uutele väljakutsetele.

Mis saab edasi?

Kohalike valimiste eel on mitmed poliitilised jõud lubanud hakata välja andma regulaarselt ilmuvat vallalehte. Loodetavasti jätkab ilmumist ka kohalik ajaleht Vali Uudised. Põltsamaa piirkonda katab oma reporteriga ka maakonnaleht Vooremaa.

Kui leidub huviline, kes soovib portaali edasi toimetada, olen valmis arutama üleandmise tingimuste üle.

Aitäh teile!

Raivo Suni

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda

Kommentaarid  

#13 KK 2017-10-30 21:19
Aitäh tehtud töö eest!
Tsiteeri
#12 Tallinlane 2017-10-25 22:07
Kahju, väga kahju, et poltsamaa.info kaob. Väga meeldiv oli sünnikoha uudistel ja sündmustel pilku peal hoida. Suur tänu selle nelja aasta eest!
Tsiteeri
#11 Herta Allas 2017-10-20 12:50
Siiralt kahju!!!! Jääme väga olulisest ilma. Aitäh Teile, Raivo, tehtud töö eest!
Tsiteeri
#10 ola 2017-10-18 18:35
Kuna hr.Suni ei osutunud valituks, võib ehk siiski jätkad selle infokillu tootmist ? Kasvõi ,et nö "pori loopida" :) , kuigi ma kahtlen,et seda teeksid.
Samas, ikka võiks ju - valitsejatelt vaipa alt ära tõmmata. Küll siis ka lugeja märkab, et keda järgmine kord valida vms.

Kui mitte, kahju küll. Ja kahtlemata tänud senise eest
Tsiteeri
#9 VAATLEJA 2017-10-12 19:25
Vali Uudised ei ole alternatiiv - selline hambutu kuulutusteleht !
Kohalik leht peaks julgema kritiseerida !
Tsiteeri
#8 Eha 2017-10-10 11:31
Väga kahju!
Loodame, et keegi jätkab seda tänuväärset tööd!!
Jõudu siis uuteks väljakutsteks!!!
Tsiteeri
#7 Tiit 2017-10-09 16:18
Ei tea kas Põltsamaa Gümnaasiumi õpilased ei vitsiks tegeleda sellega.
Tsiteeri
#6 Merike Nool 2017-10-08 21:31
Kurb,olin läbi Põltsamaa infoportaali meie linna sündmustega nii hästi kursis. Kui kedagi Sinu asemele ei tule, pean hakkama taas Vali Uudiseid ostma ja lugema.
Tsiteeri
#5 ... 2017-10-06 23:03
Nii kurb :(
Tsiteeri
#4 Hille 2017-10-06 18:43
Kahju!Olen igapäevane Põltsamaa infoportaali lugeja.Loodan,et leidub keegi kes seda rasket tööd jätkab.Suur tänu Teile Raivo Suni tehtud töö eest!
Tsiteeri
#3 Endel 2017-10-06 11:45
Väga kahju!Portaalis sai lugeda igapäevaselt Põltsamaa uudiseid, selle tõttu seaksin Vali Uudiste kõrval esikohale just Põltsamaa infoportaali.Soovin südamest,et leiduks keegi, kes jätkaks seda rasket tööd.Suurimad tänud hr.Raivo Sunile!
Tsiteeri
#2 Guido 2017-10-06 09:26
See on küll ootamatu uudis !
Tavaliselt saad siis alles aru vajalikest asjadest kui nad otsa lõppevad. Loodan, et keegi siiski võtab portaali üle ja toimetab edasi.Suur tänu Raivole, et selline asi alguse sai !
Tsiteeri
#1 Ants 2017-10-06 09:22
See on küll ootamatu uudis. Väga kahju, et selline portaal, mis on kujunenud üheks peamiseks infokanaliks seoses Põltsamaa piirkonna uudistega, oma tegevuse lõpetab. Samas mõistan portaali looja ja käigushoidja põhjendusi.
Aitäh, Raivo, selle töö eest!!!
Tsiteeri