Kosmopargi arendustegevused sujuvad plaanipäraselt.  Kuna tegemist on rahvusvahelist mõõtu turismiatraktsiooniga, on ehitamisele eelnev planeerimisprotsess ja muude reaalsete tegevuste ettevalmistusperiood ka samavõrra põhjalik. Seda viimast tingib ka Kosmopargi ehituslik eripära – esmakordselt integreeritakse siseruumi tuuletunnel kokku 3-korruselise temaatilise meelelahutuspargiga.

Üldehitusliku planeerimisega paralleelselt on käimas läbirääkimised mitme professionaalse ekspositsioonilahenduse teostajaga. Sellega seoses viibitakse septembri viimasel nädalal ka Euroopa suurimal atraktsioonide messil Euro Attraction Show 2017. See reis on ekspositsiooni kavandamisprotsessi vältimatu osa, et olla kursis elamusturismis valitsevate trendide ja tehniliste lahendustega. Berliinis kohtutakse mitmete potentsiaalsete partneritega. Välja on otsitud palju põnevaid atraktsioone, millega kohapeal lähemalt tutvuda saab, et siis hiljem nende hulgast sobiv valik teha.

Alates septembrist on Kosmopargi autopartneriks City Motors, kellega sõlmiti ka vastav koostööleping. See on hea uudis kõigile Kosmopargi sõpradele, kellele Renault ja Dacia sõidukite ametlik edasimüüja on juba täna valmis pakkuma hinnaüllatusi.

Egle Oja
Projektijuht

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda