Reformierakonna kandidaat Põltsamaa vallavanemaks on Erkki Keldo ja volikogu esimeheks Margus Metsma. Erkki Keldo on praegu Põltsamaa vallavolikogu liige ja Margus Metsma Põltsamaa vallavolikogu aseesimees ja Põltsamaa linnavalitsuse liige, teatas erakond.

“Kõige suurem väljakutse ühinevale omavalitsusele saab olema nelja valla ühendamine ühtseks ja tugevaks omavalitsuseks, mille keskuseks on Põltsamaa linn. Pikema vaatena on eesmärgiks muuta Põltsamaa vald kasvava elanikkonnaga omavalitsuseks. Selleks on meil vaja koostöös ettevõtetega pakkuda inimestele konkurentsivõimelise palgaga töökohti,” ütles Keldo.

Tema sõnul on vaja saavutada olukord, kus inimesed tahavad Põltsamaa valda elama tulla, sest siin on aktiivsed kogukonnad, hästi tasustatud töökohad ja hea elukeskkond lastest eakateni.

“Meie prioriteediks on korrastada keskusi ühendavad autoteed ja rajada Põltsamaale turvaline ning inimeste liikumissuundi arvestav kergliiklusteede võrgustik ja ühendada see lähedalasuvate keskustega nagu Adavere, Pajusi, Esku, Kamari ja Lustivere,” lausus Keldo.

Margus Metsma soovib, et uues ühinenud volikogus toimuks avatud ja kõiki vallaelanike arvestav arutelu. “Külaseltsid peavad saama vallale headeks partneriteks. Ainult nii on volikogul võimalik vastu võtta tarku ja kaalutletuid otsuseid,” sõnas Metsma.

“Reformierakonna jaoks on oluline aktiviseerida kohalike inimesi ning toetada rohkem kogukondlikke algatusi ja külaseltside tegevust. Inimesed, kes on valmis panustama vabatahtlikult oma aega kogukonna parandamiseks, peavad saama omavalitsuse poolt maksimaalse toe,” lisas Metsma.

Varem on oma vallavanema kandidaadi nimetanud sotsiaaldemokraadid, kes näevad pärast valimisi valda juhtimas Margus Möldrit, ja valimisliit Ühine Põltsamaa, kelle vallavanema kandidaat on Reet Alev.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda

Kommentaarid  

#1 Põltsmaa elanik 2017-09-15 14:16
Huvitav valik reformikate poolt. Konkurentidele ja vanadele olijatele kindlasti ei meeldi, et värske nägu on nende aiamaale trüginud. Eks me näe. Kas vallavanema kandidaatide debatti ka tuleb? :)
Tsiteeri