Teisipäeval Jõgeva Kultuurikeskuses toimunud maakonna üldhariduskoolide metoodikapäeval tehti teatavaks ka tänavused aasta õpetajad. Põltsamaale tuli seekord kolm tunnustust.

Aasta klassiõpetajaks pärjati Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õpetaja Valli Kulu.

"Valli Kulu on uuendusmeelne, loov, hooliv, positiivse ellussuhtumisega õpetaja, kelle jaoks on oluline iga õpilase võimetekohane areng," ütles Põltsamaa Ühisgümnaasiumi 1.-6. klasside õppealajuhataja Riina Valdmets."Õpilased ütlevad, et õpetaja Valli on lahe ja tore õpetaja."

Aasta gümnaasiumiõpetajaks nimetati tänavu Põltsamaa Ühisgümnaasiumi inglise keele õpetaja Agne Kosk.

"Õpilased hindavad väga kõrgelt õpetaja poolt antavat tagasisidet – see toetab õppimist ja arendab. Eriti kiidetakse õpetajat selle eest, et ta läheneb ebaõnnestumise korral õpilasele individuaalselt ja on alati valmis ka ühele õpilasele uuesti üle rääkima või seletama," ütles Agne Koske iseloomustades Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õppealajuhataja Tiia Mikson.

Aasta suunaja on tänavu Adavere Põhikooli ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja ning huvijuht ja karjäärikoordinaator Merle Karuks.

Varasemalt õpilaste poolt Eesti õpilassõbralikumaks ja kooli parimaks õpetajaks tituleeritud õpetaja Merle Karuks tegutseb Adavere Põhikooli direktori Sirje Jõemaa sõnul juba aastaid selle nimel, et iga põhikooli lõpetaja meie koolis jõuaks kindlale arusaamisele oma võimetest ja võimalustest ning panustaks oma edasises tegevuses valitule.

Parimatele õpetajatele andis meened üle maavanem Viktor Svjatõšev.

Aasta klassijuhataja -  Grete-Stina Haaristo,  Anna Haava nim Pala Kool;
Aasta klassiõpetaja - Valli Kulu, Põltsamaa ÜG;
Aasta gümnaasiumiõpetaja – Agne Kosk, Põltsamaa ÜG;
Aasta põhikooliõpetaja – Egle Lellep, J.V. Veski nim Maarja Põhikool;
Aasta suunaja – Merle Karuks, Adavere Põhikool.
Aasta tegu hariduses – väärtuskasvatuse kava elluviimine Tabivere Põhikoolis.

Foto Jõgeva Maavalitsus

 

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda

Kommentaarid  

#1 Guest 2017-09-01 19:54
Meil on väga hea meel, et õpetaja Valli Kulu sai Aasta klassiõpetajaks, meeletu töö, mis ta on teinud meie lastega, keegi ei kujuta ette, missuguseid olukordi on ta pidanud lahendama ja missuguste erakorraliste olukordadega toime tulema.
Jõudu ja tervist Sulle Kallis õpetaja!
Kevin ja Kristo koos vanematega
Tsiteeri