Valimisliidu Ühine Põltsamaa esinumber oktoobris toimuvatel kohalikel valimistel on põllumajandusettevõtja Lembit Paal.

Lembit Paal on Pajusi ABF omanik, aktiivne Pajusi küla arendaja ja Põltsamaa piirkonna kultuurivedur. Paal pälvis mullu Valgetähe teenetemärgi põllumajanduse ja kohaliku elu edendamise eest ning valiti Eesti aasta põllumeheks 2016.

Lembit Paalile järgnevad valimisliidu nimekirjas Puurmani endine vallavanem Rauno Kuus, Põltsamaa infoportaali rajaja Raivo Suni ning Põltsamaa vallavolikogu esimees ja Kuningamäe puhkeala arendaja Indrek Eensalu.

Ühtekokku on valmisliidus kaasa löömas üle 30 inimese. Teiste hulgas on kandideerimas veel Pajusi vallavanem Reet Alev, Põltsamaa kodanikuühiskonna esindaja Karin Tõnts, Põltsamaa vallavanem Toivo Tõnson ja paljud teised.

"Oleme valimisliitu kutsunud ja palunud inimesi, kes meie hinnangul võiksid Põltsamaa arengule kaasa aidata, kes soovivad uues volikogus kaasa lüüa ning on oma seniste tegudega seda ka näidanud," ütles Paal.

Valimisliidu asutajad leiavad, et Põltsamaal on potentsiaali olla üks kiiremini arenevaid piirkondi Kesk-Eestis. Selleks peab omavalitsus olema avatud uutele algatustele, väärtustama nutikaid lahendusi ja koostööd. Oluline on näha neljast omavalitsusest moodustuvat Põltsamaa valda ühtse ja tasakaalustatud tervikuna.

Kandidaatide registreerimine 2017. aasta kohaliku omavalitsuse volikogu valimistele algas 16. augustil. Et kandidaatide registreerimiseks esitamine lõppeb 5. septembril, kutsub valimisliit Ühine Põltsamaa endaga jätkuvalt liituma inimesi, kes soovivad aktiivselt panustada volikogus Põltsamaa piirkonna arengusse.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda

Kommentaarid  

#1 valija 2017-08-17 18:31
Kes on vallavanema kandidaat, kas Lembit Paal?
Tsiteeri