Põltsamaa noorte- ja elukestva õppe keskus kutsub kõiki huvilisi registreeruma 15. septembril Põltsamaa kultuurikeskuses toimuvale huvitegevuse laadale.

Sellel sündmusel saavad oma võimalusi tutvustada kõik Põltsamaa linna, Põltsamaa valla, Pajusi valla, Puurmani valla ja Kolga-Jaani valla noortele huviharidust ja vaba aja veetmise võimalusi pakkuvad asutused ja organisatsioonid - huvikoolid, huviringid, noortekeskus, noortetuba, noorteühingud, kogudused, kultuurikeskused, rahva- ja seltsimajad, raamatukogud, MTÜ-d ning ettevõtted ja eraisikud.

 

Kellele? Noortele vanuses 7 – 19 a (kuni 26 a) ja lapsevanematele.

Miks? Selleks, et informeerida noori ja lapsevanemaid huvitegevuste võimalustest Põltsamaa linnas ja piirkonna valdades ning, et neil oleks parem ülevaade valiku tegemisel huvitegevuse planeerimisel. Ühinemise laines on oluline ka piirkondade tegevuste tutvustamine ja ühiste võimaluste pakkumine tulevases suurvallas. 

Mis toimub?

* Igal pakkujal on oma koht kultuurikeskuses või õues (vajaduspõhiselt), kus ta tutvustab oma tegemisi, jagab infot, näitab midagi põnevat, korraldab töötoa vms. Orienteeruv aeg  kell 10-14.

* Võimalus ka esineda, näidata laval/saalis oma tegevust (max 3 min).

* Noored tuuakse kohale koolidest (transport korraldatud).

 Kes korraldab?

Huvitegevuse laada korraldaja on Põltsamaa noorte- ja elukestva õppe keskus, eesotsas noorsootöötaja Merle Vaht. Nimetatud sündmus toimub noorsootööalase koostööprojekti raames ja seega osavõtutasu ei ole. Põltsamaa linn ja naabervallad (Põltsamaa, Pajusi, Puurmani ja Kolga-Jaani) on koostöös käivitanud projekti, mille tulemusel jõuavad noorsootöö teenused uute noorteni ning laienevad noorte võimalused noorsootöös osaleda. Projekt sai alguse 2017. a aprillis ja kestab 2018. a lõpuni. 

Kui soovid sellel sündmusel oma tegevust tutvustada, siis anna sellest teada hiljemalt 15.08.2017 e-posti aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Vajalikud andmed: asutuse/ettevõtte nimi; kontaktisik, e-maili aadress ja telefoni nr.

Sinu ülesanne on välja mõelda, kuidas oma teenust kõige paremini tutvustada ja anda teada oma osalemisest ja/või esinemsisoovist. Kindlasti lisa, mida Sul oleks vaja, et oma tegevust paremini tutvustada või töötuba läbi viia - kas selleks on laud, tool, vooluvõtukoht vm. 

Tagasiside saamine on oluline, kuna flaierid ja kuulutused peavad olema valmis Põltsamaa kohvikutepäevaks!

 18.08.2017 kell 11:00 toimub Põltsamaa noortekeskuses huvitegevuse laada korraldamise koosolek. Osalemisest või mitteosalemisest palun teavitada hiljemalt 16.08.2017.

Foto Põltsamaa noortekeskuse FB-lehelt

 


 

 

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda