Seni vaid hekki kinnistu piirdena kasutada võinud Kannikese tänava elanikud said linnavalitsuselt loa rajada ka piirdeaedu.

"Arvestades piirkonna elanike ettepanekuid, lubab linnavalitsus Kannikese tänava elamukvartalisse müra tõkestamiseks ja turvalisuse tagamiseks rajada piirdeaiad," teatas linnapea.

Kinnistute eraldamiseks on Kannikese tänava piirkonna kinnistute omanikel on lubatud rajada hekki uputatud võrkaed kõrgusega kuni 1.20 m.  Metsa tänava, Ülase tänava, Kellukese tänava ja Pajusi maantee poole jäävad piirded võib rajada puidust vertikaalselt paigaldatud lippaiana.

Piirdeaia rajamisel tuleb kasutada piirkonda sobivaid värvitoone. Keelatud on kirkad ja tumedad toonid. Aia rajamiseks esitada linnavalitsusele ehitusteatis koos ehitusprojektiga. Ehitusprojekt peab sisaldama aia asendiplaani, kasutatavaid materjale ja värvitoone.

Foto on illustratiivne

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda

Kommentaarid  

#2 Kohalik 2017-08-14 18:20
Huvitav, et sealsete elanikega ei ole sellel teemal keegi miskit arutanud. Lihtsalt keegi kuskil otsustas - kus see juhtorgan on ja kas seal on mingid kommunistlikud alged või mälestused (partei ja valitsus otsustasid hoolitsedes rahva heaolu eest).
Eraldi küsimus: mis projekti nõue ? Bürokraatia vohab ka võikelinnades !
Tsiteeri
#1 Ants Lammas 2017-08-14 12:37
Suur tänu ametnikele! Ilma nendeta ei teaks inimesed üldse kuidas elada ja mida teha. Nüüd vähemalt üks mure vähem- milline peaks olema aed. Siiski teeb nõutuks veel üks asi, nimelt pole ühtegi regulatsiooni muru pikkuse kohta. Kogu aeg on kahtlused hinges, et äkki ei püga õigesti? Palun kiirelt seadus vastu võtta!
Tsiteeri