Tuleval esmaspäeval suletakse nii autodele kui jalakäijatele kolmeks kuuks Põltsamaa suur sild. Linna ainsa autosilla renoveerib Nordpont OÜ, tööde kogumaksumuseks kujuneb umbes 640 000 eurot.

Põltsamaa suurt silda rekonstrueeriva Nordpont OÜ näol on tegemist põhimõtteliselt sama firmaga, mis neli aastat tagasi ehitas Põltsamaale sajandi ehitiseks kutsutud kalapääsla, kirjutab maakonnaleht Vooremaa. 

Ehitustöid tegi toona ehitusettevõtte Skanska EMV sildade ehituse ja pinnasetööde allüksus, mille pärast Skanska Eesti turult lahkumist omandas Eesti kapitalil põhinev silla-, vesi- ja tee-ehitusfirma Nordpont.

Loe pikemalt Vooremaast!

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda

Kommentaarid  

#4 nipitiri 2017-06-09 21:16
Kohtumaja sillale peab jalakäijatele foorid panema,liiklus tõotab tihe tulema;)
Tsiteeri
#3 kohalik 2017-06-08 13:11
[quote name="Kalle"]
No kus seal ikka ümber sõita on! On ka ju öeldud, et üle jõe saab jalakäiate sildadest või siis tuleb sõita vana Tallina mnt pidi linnast välja ja siis Tallinn- Tartu mnt-l keerata Tartu poole ja kas Pajusi või Puhu Ristist saab taas linna sisse keerata. Eks Esku buss pöörab siis ka Viljandi maanteelt Vana Tallinna maanteele ja tuleb bussijaama sama teed pidi ja vastupidi. Inimesed saavad pikema sõidu sama raha eest ja mõneminuti kauem sõita. Kuid on ju ka võimalus Eskust tulle Põltsamaa Vallamaja lähedal peatuses maha tulla ja jalgisi edasi liikuda kui nii kiiremini saab. Sõidan ka ise iga päev bussiga ja minu jaoks küll midagi ei muutu.
Tsiteeri
#2 Kalle 2017-06-08 10:18
Olen nõus esimese kommentaariga. Miks ei anta linnaelanikele mingit infot sõiduplaanid ja bussipeatuste ümberkorraldamisest ? Mitte kuskil ei ole selle kohta infot. Sooviks nt teada kust kaudu hakkavad Esku bussid sõitma ? Millised on need ümberkorraldamised ? Miks ei anta elanikele infot,et mis muutub ja kuna muutub ?? Kust kaudu saab hakata ümber sõitma ? Ehk keegi annaks selle info ? Igatahes elanikud tahaksid teada millised need ümberkorraldamised on.
Tsiteeri
#1 nublu 2017-06-07 11:30
Aga busside sõiduplaanide võimalikest muutustest ja bussipeatuste ümberkorraldustest ei anta linnaelanikele mingit infot.
Tsiteeri