Renoveerimistööd ja tankimisala uuendamine on lõppenud ning uus täisteenindusjaam Adavere keskuses on avatud, teatas Statoil Fuel & Retail Eesti AS.

Ettevõte uuendas põhjalikult tankimisala Adavere Statoilis ja renoveeris poe, kus on nüüd enam kui 100 m2 teeninduspinda. Kokku investeeris Statoil teenindusjaama ligi 685 000 eurot. Koos uue teenindusjaama avamisega Adaveres saab Statoilis tööd 10 inimest.

“Rajasime Adavere teenindusjaama oluliselt suurema ja uue kaasaegse mugavuspoe, mis pakub klientidele kvaliteetset ööpäevaringset Statoili täisteenindusjaama teenust. Seega sai  Adaverre mugav, kvaliteetne ja kaasaegne Statoili täisteenindusjaam,” rõhutas Statoil Fuel & Retail Eesti jaemüügidirektor Indrek Nõlvak.

“Uuenenud Adavere teenindusjaam on  autojuhtidele hea ja mugav peatumispaik, kus saab veidi puhata, autot tankida, keha kinnitada ning head kohvi nautida. Uude Statoili Adavere teenindusjaama saab nii sõidu- kui ka veoautojuht mugavalt sisse sõita mõlemast liiklussuunast,” lisas ta.

Adavere jaam on varustatud väliste makseterminalidega tankuritega, mis kiirendab klientide teenindamist. “Kiirustavad kliendid saavad tankuri juures kütuse eest ära maksta ja kohe edasi sõita, vabastades koha järgmisele autole. Need, kes soovivad soetada kohvi, saia või värsket ajalehte, saavad auto parkida selleks ette nähtud kohale ning maksta oma muude ostude eest juba poes,” ütles Nõlvak.

Uude Statoili Adavere teenindusjaama saab nii sõidu- kui ka veoautojuht mugavalt sisse sõita mõlemast liiklussuunast.

Foto Statoil Fuel & Retail Eesti

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda

Kommentaarid  

#1 SirkelK 2017-05-29 06:04
No ei ole statoili enam, no ei ole....
Tsiteeri