22. mail kell 13.00-15.00 toimub Põltsamaa noortekeskuses Ideejaht, mil noored saavad kahe tunni vältel mõelda ja välja pakkuda pööraseid ideid, kuidas Põltsamaal oleks tore õppida, oma huvidega tegeleda ja end mitmekülgselt teostada.

Mõtiskleda võiks esmalt viie aasta perspektiivis - millega Põltsamaa vallas jätkata, mida alustada ja mida lõpetada.

Ideejahile on oodatud Pajusi, Puurmani valla ning Põltsamaa linna ja valla noored. Need, kes sel päeval Põltsamaale tulla ei saa, võivad oma ideed ja ettepanekud saata aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

„Meenub üks Hiina vanasõna - kui puhub muutuste tuul, siis ühed ehitavad müüre, teised tuuleveskeid. Omavalitsusreform kui üks suur muutuste tuul on suurepärane võimalus mõtestada lahti, millist õpi- ja arengukeskkonda me oma piirkonna lastele ja noortele soovime,“ ütles Kadri Suni, omavalitsuste ühinemist ettevalmistava hariduse ja noorsootöö töörühma juht. "Soovin meile kõigile, kes me uue valla hariduse ja noorsootöö mudeli kujundamisse oma panuse anname, julgust mõelda suurelt ja pigem tuuleveskite kui müüride peale."

Noorte kaasamisüritust viivad läbi kaasamispraktik Piret Jeedas ja visualiseerija Kati Orav. Piret Jeedas MTÜ-st Ruumiloojad on partneriks omavalitsuste ühinemist ettevalmistavale hariduse ja noorsootöö töörühmale koostööl põhineva uuendusliku haridus- ja noorsootöömudeli loomisel.

Uue valla haridus- ja noorsootöömudeli väljatöötamise projekti rahastab EL Euroopa Sotsiaalfond.

Soovitav on eelnevalt registreeruda siin.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda