Maxima jaeketi püsikliendiprogrammi “Aitäh“ liikmed saavad möödunud aastal ostude eest kogutud rahalisi boonuseid kasutada veel kuni eeloleva reede ehk 31. märtsini.

Möödunud aastal kogutud ligi 3,5 miljoni euroni ulatunud boonustest on veel kasutamata umbes 190 000 eurot.

“Kliendid on seni kogutud Aitäh boonusraha väga aktiivselt kasutanud. Loodame, et hiljemalt sel reedel kasutavad möödunud aastal teenitud boonuseid ka kõik need kliendid, kes pole veel jõudnud seda teha,” ütles Maxima Eesti avalike suhete juht Katja Ljubobratets.

Aitäh kaardile koguneb ostusummalt üks protsent rahalist boonust iga kord ostu tasumisel kliendikaarti esitades.

Maxima Eesti avalike suhete juhi sõnul piisab kogutud boonuste kasutamiseks kaardiomanikul sellest, et juba järgmisel ostul kassapidajale sellealast soovi avaldada. “Nii kogutud kui kasutatud boonuste summad kajastuvad igal ostutšekil eraldi ridadena,“ kirjeldas Katja Ljubobratets seda, kuidas klient saab enne märtsikuu lõppu kontrollida ja kasutada oma boonusraha jääki.

Aitäh kaart kehtib nii Maxima kauplustes kui ka jaeketi veebipoes www.e-maxima.ee. Kõik soovijad saavad endale Aitäh kaardi vormistada Maxima kauplustes ning seejärel koheselt kassas aktiveerida. Kogutud boonuste arvelt saab tasuda 99% ulatuses ostu maksumusest. Ühe kalendriaasta jooksul kogutud boonuseid saab kasutada järgmise kalendriaasta 31. märtsini.

 

Fotol Aitäh kaart (allikas – Maxima Eesti)

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda

Kommentaarid  

#1 Guest 2017-03-29 15:26
Kuhu kadus minu Maxima kogutud raha,ei suudetudki mulle selgeks teha.Aeti mingisugust jura mulle ainult,mis ei vasta tõele.
Tsiteeri