21. märtsil Põltsamaa Ühisgümnaasiumis toimuval konverentsil vaadeldakse õppija arengut toetavat tagasisidestamist ülikooli lektori, koolijuhi, õpetaja ja õpilase pilgu läbi.  Ettekannete järel saavad kõik konverentsil osalejad ise väiksemates vestlusringides hindamise ja tagasisidestamise olemust enda jaoks lahti mõtestada.

Konverentsil esinevad ettekannetega Tartu Ülikooli lektor Maria Jürimäe, Tartu Raatuse Kooli direktor Toomas Kink ja Lähte Ühisgümnaasiumi direktor Üllar Loks, Lähte õpetajad Kertu Palm, Ulvi Kaasik ja Kristi Jalukse ning Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õpilased Kelli-Karita Jefimov ja Katre Tiku.

Tagasisidestamise tähenduse, hindamise ja hinnete panemise ning oma tagasiside andmise viiside üle mõtlemine on oluline kõigile õpetajatele, ringijuhtidele, noorsootöötajatele, kes laste ja noortega kokku puutuvad ja nende arengut ühel või teisel moel toetavad. Seetõttu on konverentsile oodatud lisaks Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õpetajatele noortega tegelevad inimesed ka teistest asutustest, samuti lapsevanemad. Oma osalemisest ja lõunasöögi soovist paluvad korraldajad teada anda e-postile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 16. märtsiks.

Konverents toimub Innove projekti "Professionaalsete õpikogukondade loomine Põltsamaa Ühisgümnaasiumis" raames, mida rahastavad Euroopa Liit, Euroopa Sotsiaalfond ja Eesti riik.

Põltsamaa Linnavalitsuse esitatud projekt sai rahastuse meetmest, mille eesmärk on võimestada haridusasutusi looma organisatsioonikultuuri, mis lähtub iga õppija individuaalset ja sotsiaalset arengut toetavast, õpioskusi, loovust ja ettevõtlikkust arendavast õpikäsitusest. Projekti koolituspartner on Tartu Ülikooli Haridusuuenduskeskus.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda