Endise Põltsamaa spordipoe ruumes avab laupäeval, 11. märtsil uksed Trolli Mängupesa. „Suure rõõmupäeva puhul oleme kell 12.00-18.00 avatud kõigile linna lastele tasuta!“ ütles mängupesa üks eestvedajaid Taimi Rao.

Mängupesa loomisel on MTÜ Trollitrall seadnud oma peamiseks sihtgrupiks eelkooliealised lapsed ja nende vanemad. Mängupesas on ronimislinnak pallimerega, kus saab roomata torude sees ja liugu lasta, nurk kineetilise liivaga mässamiseks ning poiste ja tüdrukute mänguala.

„Lisaks tahame üles seada ka telekamängu nurga,“ ütles Rao. „Paraku seab ruum omad piirangud - kõike, millest unistanud oleme, siia ära ei mahuta.“

Mängupesa on avatud teisipäevast pühapäevani kell 10.00-18.00, sünnipäevade puhul kokkuleppel ka kauem. Mängutoa kasutamine maksab 3 € kord.

Samuti on võimalik mängupesas tähistada laste sünnipäevasid ja teisi peresündmuseid. Rendihind on 16 € tund R-P ja 12 € tund nädala sees.

„Kuigi me ei ole hetkel veel aktiivselt reklaami teinud, tuleb järjest broneeringuid sünnipäevade pidamiseks. Seega, esialgu kindlasti soovitame lapsevanematel aeg varakult kinni panna, kui on kavas meie juurde sünnipäeva pidama tulla,“ ütles Rao.

Ruume saab broneerida e-posti aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja Facebooki vahendusel.

Töökorralduslikus plaanis paluvad mängupesa rajajad lapsevanematel aegsasti teada anda oma erisoovidest - mängupesal on peojuhtide, näomaalijate ja parimate tordimeistrite kontaktid.

„Loodan kõigest hingest, et meie pisike MTÜ toob päikest laste päevadesse ja rõõmu lapsevanematele! Soovin, et meie koos kasvamine oleks jätkusuutlik ka pikas perspektiivis. Selle tarbeks peame vajalikuks  täiendada meie teenustevalikut ning pakkuda tegevusi nii lastele kui laste vanematele. Niipea, kui töötajad on läbinud lapsehoidja kutseeksami, hakkame taotlema tegevusluba ka tunnihoiu teenusele ja kodusele lapsehoiu teenusele, seega aprillis peaks meie teenuste valik olema juba laiem,“ märkis Taimi Rao.

Angela Ojasooni (4.a klass) joonistus Trolli Mängupesast FB

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda