21. veebruaril toimus Põltsamaa kooli gümnaasiumiastme õpilaste kõnevõistlus, mille üldteemaks oli „Muutuv maailm“. Esinejaid oli 16, neid hindas žürii, kuhu kuulusid Põltsamaa linna haridus- ja kultuurinõunik Kadri Suni, õpetaja Agne Kosk ja majandustegelane ning hariduse sõber Anti Orav.Võistlust viisid läbi Britha Kondas ja Kaisa Otsus.

Kõnelesid Artam Kivisild 11.b, Anett Pook 12.a, Airiin Ojala 10.b, Hans Anniste 11.b, Jan Müür 12.a, Jaanika Paas 10.b, Kaisa Lohu 11.c, Karl Vilks 11.a, Külliki Vainu 11.b, Lii Kundla 12.a, Markus Savotškin 10.a, Michelle Marie Elisabeth Tiit 11.c, Martin Valdma 10.a, Viktorya Oinak 10.b, Riivo Pikson 12.a, Samuel Axel Maikalu 10.b.

Esinejad kutsusid kaasa mõtlema nutitelefonide tegelikust olemusest, tehnoloogia ja tehnika arenguga seonduvast, keskkonna ja inimeste suhete üle, endaks olemise ja sallivuse seostest, vanadest ja noortest, sõna võimust inimeste üle, koolist, õpilasest ja õpetajast, toitumisest, veganlusest, muusikast, enda ja teiste motiveerimisest, optimistlikust ja pessimistlikust maailmavaatest.

Žürii otsustas, et vabariiklikul kõnevõistlusel Kuldsuud Põltsamaal 2017 esindavad meie kooli Samuel Axel Maikalu ja Michelle Marie Elisabeth Tiit.

Eripreemiatega märgiti ära Kaisa Lohu ja Martin Valdma - optimistliku suhtumise eest ja Viktorya Oinak stand up-esinemise eest.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda