Jaekaubanduskett Maxima jätkab tänavu oma kauplustesse iseteeninduskassade paigaldamisega ning suve lõpuks on selle kaasaaegse ja mugava makseviisi kasutamine võimalik pooltes Maxima kauplustes. Teiste hulgas saab iseteeninduskeskuse ka Põltsamaa Maxima.

“Eesti elanikud on iseteeninduskassad väga hästi vastu võtnud. Kauplustes, kus sellist makseviisi pakume, eelistavad ise oma ostude eest tasuda keskmiselt veerand ostjatest,” ütles Maxima Eesti peadirektor Vygintas Šapokas. “Mõnedes kauplustes sooritatakse iseteeninduskassas koguni pool kõikidest ostudest.”

Iseteeninduskassad aitavad lisaks kliendi kasutusmugavuse tõstmisele korraldada efektiivsemalt ka kaupluste igapäevatööd, kuna kauplus saab suunata rohkem töötajaid müügisaali.

“Meie iseteeninduskassad eristuvad Eesti jaeturul seeläbi, et neid on võimalik kasutada kõikidel klientidel ehk ka ilma kliendikaardita ning samuti saab ostude eest tasuda pangakaardi kõrval sularahas,” lausus Maxima Eesti operatsioonide juht Marko Põder.

Lisaks Põltsamaale paigaldatakse tänavu iseteeninduskassad kümnesse Maxima kauplusesse Tallinnas, Sauel, Keilas, Märjamaa, Võrus ja Valgas.

 

Fotol iseteeninduskassad Tartus, Sõbrakeskuses asuvas supermarketis Maxima XX (Maxima)

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda

Kommentaarid  

#3 õppija 2017-02-02 20:39
see on ainult hea uudis.kiirelt maksmine
Tsiteeri
#2 töötaja 2017-02-02 08:33
nnn kirjutas:
Ega põltsamaal on jah liiga vähe töötuid teeme aga juurde.

Ma arvan, et kui keegi töötu tahaks nt. Maximas töötada, siis ta juba töötaks seal ja vaevalt keegi tööst mingi kassa tõttu ilma jääb.
Tsiteeri
#1 nnn 2017-02-01 10:30
Ega põltsamaal on jah liiga vähe töötuid teeme aga juurde.
Tsiteeri