41-aastane Möldri liitus sotsiaaldemokraatidega 12. jaanuaril ja on mitmete erakonna liikmete poolt välja käidud ühe võimaliku kandidaadina Põltsamaa vallavanema kohale sügisel toimuvatel kohalike omavalitsuste valimistel.

Margus Möldri on  Puurmani juurtega nii ema- kui ka isapoolse suguvõsa kaudu. Ta lõpetas 1993. aastal Puurmani keskkooli ja 1998. aastal Eesti Riigikaitse Akadeemia päästeteenistuse erialal.

Enne Puurmani vallavanemaks saamist töötas ta Eesti Sisekaitseakadeemia päästekolledži direktorina ja jäi selles ametis neljanda lapsega isapuhkusele.

Puurmani vallavanemaks sai Margus Möldri 2014. aasta septembris pärast seda, kui seni üheksa aastat valda juhtinud reformierakondlane Rauno Kuus loobus ametist.

Varem parteitu Möldri põhjendas 2014. aastal Vooremaale oma erakondlikke eelistusi järgmiselt:  “Ma ei kuulu praegu ühtegi erakonda ja kavas on esialgu ka apoliitilise vallavanemana jätkata. Kui paikkonna huvides peaks kunagi tekkima vajadus ühineda mõne erakonnaga, siis kaalun seda põhjalikult, lähtudes oma maailmavaatest ka kodupiirkonna arengu perspektiividest.”

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda