Põltsamaa noorte- ja elukestva õppe keskus tähistas eelmisel nädalal koos teiste noortekeskustega üleriigilist noorsootöönädalat, mille eesmärk on suurendada ühiskonnas teadlikkust noorsootööst ja selle väärtusest.

Kolmapäeval, 9. novembril toimus kokkamisaktsioon "Kultuur purki", mille eesmärk oli panna lood kõlama kultuurilisest mitmekesisusest läbi toidu ja ühise kokkamise. Põltsamaa noored kokkasid Venemaa vabatahtliku Irinaga. Koos valmistati seljankat ja sõrnikuid ning vesteldi erinevatel teemadel.

Kultuur purki" on SA Archimedese Noorteagentuuri Väärtuskampaania sündmus, mida rahastab Haridus- ja Teadusministeerium.

Neljapäeval toimus Põltsamaa Ühisgümnaasiumi poolt korraldatud isadepäeva orienteerumismäng. Mängus osalesid lapsed oma isadega.  Üheks orienteerumispunktiks oli Põltsamaa noortekeskus, kus isad pidid koos lastega laulma mereteemalist laulu.

Reedel toimus "Elav raamatukogu" – Põltsamaa noortekeksuses viibinud noored osalesid noorsootöö aaretejahis. Osalejad jagunesid kahte võistkonda, kes otsisid kahest ruumist lipikuid, millele olid märgitud noortekeskuses tehtavad noorsootöö tegevused. Noorsootöötaja Merle Vaht ja Tugila nõustaja Maire Püss  seletasid lahti lipikute peale kirjutatud noorsootöö tegevused ja tõid näiteid Põltsamaa noortekeskuses toimunud ja toimuvate tegevuste kohta.

Noorsootöö nädala korraldajaks on Eesti Avatud Noortekeskuste Ühendus ning noorsootöö nädala korraldamist toetab Eesti Noorsootöö Keskus.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda