Põltsamaa infoportaal teeb ka omalt poolt väikese kingituse peagi 90-aastaseks saavale Põltsamaa linnale. Ligi kolm aastat ühte nägu olnud infovärav vahetas "kuube" ja püüab senisest veelgi paremini teenida oma lugejat.

Esialgu võib portaali kasutamine tunduda ehk harjumatu, aga tegelikult on muudatused tehtud just kasutajate huve arvestades.

Mille poolest siis uus portaal erineb varasemast?

  • Uus portaal on ehitatud üles kõige uuemale ja ka turvalisemale Joomla sisuhaldussüsteemile. Vana lehe tugi oli lõpetatud juba mõni aeg tagasi ja selle turvariskid suurenesid päevast päeva;
  • Portaali ülesehitusel olen järginud kolme aasta kogemusi, kogetud tugevusi ja nõrkusi. Olen püüdnud lehe üles ehitada nii, et see oleks ehk mahult natuke väiksem, kuid ülesehituselt vaheldusrikkam;
  • Kuna portaali lugejaskonnas on üha rohkem neid, kes kasutavad uudiste lugemiseks nutiseadmeid, siis uus leht on mobiilisõbralik. :)

Muud avastamisrõõmu leiab ehk veel.

Anname teada, et leht on jätkuvalt arendusfaasis. Siin võib ette tulla väikseid apsakaid.

Rääkides järgmistest arendustest, siis toimetan kahel suunal. Esimeses järjekorras püüan tuua vanast portaalist üle arhiivi. Teiseks tegutsen selles suunas, et hakata portaalis vahendama ka liikuvat pilti.

Seniks head lugemist!

Raivo Suni
Põltsamaa.info


Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda