Neljapäeval, 30. juunil kell 13:00-17:00 toimub Põltsamaa noorte- ja elukestva õppe keskuses Põltsamaa 90.  aastapäeva tähistamine.

"Sööme kringlit, teeme kollaaži, mängime vahvaid mänge siseruumis ja väljas mullitame, mängime sulgpalli, teeme tasakaalumänge ning ämblikumängu ja palju muid vahvaid tegevusi," ütles noortekeskuse noorsootöötaja Merle Vaht. "Tegevused on tasuta! Olete oodatud!"

Linna sünnopäeva tähistamine jätkub kell 19 Roosisaarel.

„Pidulised on palutud maitsma teiste küpsetisi ja ise omalt poolt midagi ühiselt kaetavale 90-meetrisele lauale tooma. Ühekordsed nõud ja morss on korraldajate poolt,“ selgitab korralduslikku poolt Põltsamaa Kultuurikeskuse direktor Janne Karu. „Kuna pinke on piiratud arvul, palume tulla oma istumisalustega, näiteks patjade või tekkidega, millel end murul mõnusalt sisse seada,“ ütles Karu.

Sünnipäevapeol on võimalus vaadata tagasi möödunule, aga ka fantaseerida linna tulevikust.  Filmiklippe ja fotosid linna ajaloost näitab Põltsamaa Muuseumi juhataja Rutt Tänav.  Roosisaarel on võimalik uudistada, kuidas võib välja näha Põltsamaa kesklinn tulevikus. Nimelt EV 100 raames viisid Põltsamaa Linnavalitsus ja Eesti Arhitektide Liit läbi Põltsamaa linna avaliku ruumi ideekonkursi, mille tulemusi esitletakse ja konkursi võitjaid autasustatakse linna sünnipäeval.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda