Tallinna tehnikakõrgkoolis III kursusel rõivaste disaini ja tehnoloogiat õppiv Egle Kadastik võitis konkursi „Praktik Cum Laude“ rahvahääletuse ja asub püüdma ka žürii tunnustust.

Eesti tööandjate keskliidu parima praktikandi konkursi „Praktik Cum Laude“ finaali jõudis seitse noort, kes saavutasid sellel õppeaastal praktika jooksul silmapaistvaid tulemusi. Teiste seas on Lustivere juurtega Haapsalu Nurme õmblusvabriku praktikant Egle Kadastik.

Tallinna tehnikakõrgkoolis III kursusel rõivaste disaini ja tehnoloogiat õppiv Egle Kadastik tegi inseneri- ja konstruktoripraktika Nurme Production OÜ-s.

„Nurme Productionis praktikandina töötamine oli minu jaoks suurepärane kogemus. Õppisin praktika vältel palju uusi erialaseid teadmisi ja oskusi. Suurem osa praktikast kulus lõigete konstrueerimisele, prototüüpide õmblemisele ja seejärel lõigete parendamisele. Lisaks sain õppida lõigete suurendamist, paigutuste tegemist ja loomulikult täita ka vajalikke dokumente,” ütles ta.

Eesti tööandjate keskliidu parima praktikandi konkursi võitjad selguvad 17. oktoobrini kestva Facebooki hääletuse ja seejärel koguneva hindamiskomisjoni otsuse tulemusena.

Rahvahääletuse kõrghariduse kategoorias sai Egle Kadastik kõige rohkem hääli. Facebooki-hääletuse tulemusi võtab arvesse juba täna kogunev hindamiskomisjon, kuhu kuuluvad Eesti Tööandjate Keskliidu, Haridusministeeriumi, erialaliitude ja Estonian Businessi Schooli esindajad.

Parima praktikandi tunnustuse saanud õppurid saavad auhinnaks Estonian Businessi Schooli karjäärinõustamise ja võimaluse läbida omal valikul kursus (kuni 6EAP), mis toetab nende õpinguid ja edasist tööelu. Võitjad kuulutatakse välja 25. oktoobril.

Fotol Egle Kadastik (Facebook)

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda