Kuigi Põltsamaa on tänavu suvel värskendanud hulgaliselt kesklinna tänavate teekatet, tõotab siiski mahukaimaks tee-ehitusprojektiks linnas  kujuneda Silla tänava ja Keskringi ehitus sügisel.

Silla tänava ja Keskringi projekteerimiseks ja ehitamiseks korraldas Põltsamaa linnavalitsus suvel riigihanke. Hankele esitas pakkumuse neli ettevõtet. Edukaimaks tunnistati KV Infra OÜ poolt esitatud pakkumus summas 107 866,80 eurot (sh käibemaks) kui kõige madalaima maksumusega pakkumus.

Augustis alanud projekteerimine päädis eelmisel nädalal sellega, et kohale toodi masinad, mis asusid teed ehitama.

Tööde käigus rajatakse kummaski suunas 7-meetri laiune asfaltbetoonist teekate, parandatakse sadevete ärajuhtmist, rajatakse sõiduteeäärekividest ringi sisemine ja välimine ring.

Lepingujärgselt on töö lõpetamise tähtaeg 25. november 2016.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda

Kommentaarid  

#3 E du Ard 2016-09-27 23:32
Tööde käigus rajatakse kummaski suunas 7-meetri laiune asfaltbetoonist teekate. Kas nüüd saab nii päri- kui vastupäeva sõita? Selle mahuga töö on võimalik paari nädalaga sooritada juhul kui objektil ikka TÖÖD tehakse. Seda on vist siin riigis palju soovitud. Töömehed saavad kõhud täis ja jõuluks koju. Eks paistab 25.11.16. ?
Tsiteeri
#2 Margo 2016-09-26 17:55
Kas siis ring tuleb kaherealine või ühe??? Hetkel ühe realine aga millegi pärast autokool tahab teda teha kaherealiseks.
Tsiteeri
#1 anonymous 2016-09-26 16:28
oehh hälvikud, kas me oleme nüüd jõudnud oma riigiga sellisele tasemele et hakkame vastu talve teid ehitama. ühesõnaga te panete porilomppi pigi ja killustiku ?? tarkurid tarkurid...
Tsiteeri