Toiduliidu juhtkogu valis välja viis silmapaistvat töötajat, kes on pühendunult panustanud enamuse oma tööelust toidusektori arendamisse ning jätkavad kandideerimist tänavuse Eesti toidutööstuste „Südamega tegija“ tiitlile. Teiste hulgas kandideerib tiitlile Põltsamaa Felixi ostujuht Leo Dapon.

Alates 1980. aastast Põltsamaa Felixis töötanud Leo Daponi pidev töö ettevõtte köögiviljakasvatajatest partneritega on aidanud kaasa sellele, et Põltsamaa Felix kasutab oma köögiviljahoidiste valmistamisel kohalikku toorainet.

Lisaks Daponile kinnitati "Südamega tegija“ nominendiks kinnitati Saaremaa Lihatööstuse peatehnoloog Malle Mägi, Valio Eesti konsulent Elle Must, Premia Tallinna Külmhoone vahetuse juht Erika Tuulik ja Kalevi peatehnoloog Eha Paroll. Nominentidest üks pälvib 17. oktoobril Eesti toidutööstuse „Südamega tegija“ tiitli.

Toiduliidu juhataja Sirje Potisepa sõnul on igaüks nendest viiest inimesest omal moel panustanud sellesse, et ettevõte, milles ta juba aastakümneid töötab, oleks nii majanduslikult heal järjel kui ka meeskonnana tugev.

„Nad kõik on väga erilised inimesed, kes tõestavad, et toiduainetööstus on palju enamat kui hooned täis masinaid, mis muudavad tooraine toiduks – see on hulk inimesi, kes on igapäevaselt pühendunud eestimaalaste laua katmisele maitsva ja kvaliteetse kohaliku toiduga,“ sõnas Potisepp.

Tänavu valitakse toiduainetööstuse „Südamega tegijat“ teist aastat – möödunud aastal otsustati omistada see tiitel Otto Kubole Kalevist, Maia Mälbergile Salvestist ja Katrin Vernikule A. Le Coqist.

Fotol Põltsamaa Felixi ostujuht Leo Dapon (Eesti Toiduliit)

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda