Kui Elmo Ant (endise nimega Valdo Paddar) veel Põltsamaal elaks, oleks Põltsamaa Linnavalitsuse päkad ilmselt üsna tulised. Nõmme asemel asutanuks Elmo Prügi-Uberi Põltsamaale ja tassinuks kogu selle rämpsu, mis vedeleb Tamme ja Vahe tänava nurgal pakendikonteineri ümber, linnavalitsuse ette. Ja kas saaksime siis näha pommiroboteid, kes siis prügikotte purustavad ja prügi sorteerivad?

Nali naljaks. Tegelikult on üsna piinlik näha sedavõrd kaunis ja väärikas linnas säärast korralagedust. Prügikotid vedelevad Tamme ja Vahe ristmikul juba vähemalt teist nädalat. Kauaks veel?

Mõnevõrra parem on seis Kingu tänava konteineri juures. Kuigi sealgi upitavad prügikotid end konteineri kaane vahelt välja piiluma.

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda

Kommentaarid  

#5 Guido 2017-06-08 08:36
Elan ise sealkandis ja vaatepilt oli kohutav, lisaks pakenditele oli näha igasugu prügi kogunemas. Tundus, et uus prügimägi on tekkimas.Tänaseks on plats õnneks puhas.Küsimus on ka selles, kellele antud konteinerit vaja on? Kuna sealkandis on valdavas enamikus eramajad, kõik peaksid olema liitunud korraldatud jäätmeveoga ning pakendikotiteenus töötab suurepäraselt, jääb näiteks minul isiklikult prügikast pooltühjaks.
Reklaamin siinkohal Väätsa prügila pakendikotiteenust(www.prygila.ee), mis on tasuta ja väga lihtne :iga kuu viimasel reedel viiakse kott maja eest ära ja uus pannakse postkasti.Tuleb ainult pisut prügi sorteerida ja mitte vaipa kotti toppida.
Tsiteeri
#4 Riivo Lehiste 2017-06-06 14:47
Portaali pidajatele annaksin nõu eelnevalt uurida miks antud situatsioonid on tekkinud ja seda infot ka oma uudises kajastada.
Kõige suurem palve on aga meie enda linna kodanikele. Palun lõpetage ebasobiva jäätme toomine konteinerisse ja selle übrusesse. Kui üks konteiner on täis siis on linnas neid veel teisigi. Palun sel juhul kasutada teisi. Info pakendite ja vanapaberi kogumiskohtadest võite leida Põltsamaa linna kodulehelt.
Tsiteeri
#3 Riivo Lehiste 2017-06-06 14:46
Infoks portaali pidajale ja kõigile lugejatele.
Edasine on vastus Eesti Pakendiringluse poolt:" Vabandust pakendikonteineri tühjenduse viibimise ning tekkinud ületäitumise pärast!
Meie koostööpartneril ei õnnestunud kahjuks tehnilistel põhjustel nimetatud kohas graafikujärgset tühjendust teha ning sellest on kahetsusväärselt tingitud ka ületäitumine.
Ka teistel jäätmekäitlejatel, kes piirkonnas toimetavad, ei ole kahjuks võimalik tühjendust ka erandkorras teha varem kui nädala keskel.
Meie vedaja kinnitusel saab konteiner tühjendatud hiljemalt teisipäeval ehk tänase päeva jooksul.
Sealt edasi graafikuga kahe nädala tagant (nagu graafik seni on olnud).
Loodame edaspidi ületäitumisi vältida ning operatiivsemalt tegutseda."
Tsiteeri
#2 Guest 2017-06-06 07:32
Pakendiringlusele ei pea tühjendust meelde tuletama, tühjendamine käib graafiku alusel ja käivad siis kui aeg määratud. Kuid linavalitsusele, kes graafiku kokku leppis võiks tõesti ettepaneku teha, et nad küsissid vedajalt tihedamat graafikut. Samas kui pakendikonteinerisse pannakse olmeprügi, mida eelkirjutaja loetles siis käib auto küll konteineri juures ära, aga jätab tühjendamata. Linnavalitsusel ei jäägi siis muud üle kui kogu kraam ümber sorteerida ja olmeprügi maksumaksja kulul jäätmejaama viia. Sigaduste vältimiseks saab linnavalitsus vaid konteineri üldse ära viia ja siis tuleb juba ise oma pakendid jäätmejaama tassida!
Tsiteeri
#1 koristaja 2017-06-05 16:12
Pole midagi uut siin ilmas, igal pool sama jama. Eha tänavale paigutatud konteinerite ümbrust koristab majarahavas pidevalt. Samas peab pakendiringlusse ka kogu aeg meelde tuletama tühjendust. Kui pakendikonteinerisse inimesed panevad vaipu, aknaruloosid, grillreste ja terveid grille, ratastega reisikohvreid jne- siis millest me räägime!!!
Tsiteeri
19. Oktoober 1

Pajusi maantee on reedel suletud

Homme, 20. oktoobril kella 8.00-20.00ni on Pajusi maantee…
19. Oktoober

Kunstmuru ümbertöötlemise tehas tuleb Põltsamaale järgmisel aastal

ASi Advanced Sports Installations Europe soovib esimesed…
18. Oktoober 26

Põltsamaa valda hakkab juhtima kolmikliit

Sotsiaaldemokraatlik erakond, Eesti Keskerakond ja Eesti…
18. Oktoober 6

Pajusi mnt spordihoone leidis suulisel enampakkumisel uue omaniku

Pajusi mnt 18j omanikuks sai suulise enampakkumise…

Arvamus

Oktoober 05, 2017 2

Tutvu Põltsamaa vallas osalevate poliitiliste jõudude valimisprogrammidega!

Täna algas kohalike valimiste e-hääletamine ja eelhääletamine maakonnakeskuses. Avaldame siinkohal nende poliitiliste…
Oktoober 02, 2017

Otsime noori, kes soovivad osaleda kohaliku elu otsustusprotsessides

Otsime noori, kes on huvitatud kohaliku elu arendamise otsustusprotsessides osalemisest. Soovime, et noored räägiksid…
September 29, 2017

Õige kütmine tagab puhtama õhu

Keskkonnaamet tuletab seoses alanud kütteperioodiga meelde, et majapidamises tekkinud olmeprügi põletamist tuleb…
September 25, 2017

Kõigis kortermajades tekivad 1. jaanuaril korteriühistud

Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus (KrtS) jõustub 1. jaanuril 2018.a. Pooltes Eesti kortermajades puuduvad…
18. Oktoober

EOK tunnustab nii Felixhalli kui ka Kuningamäe terviseradasid

Eesti Olümpiakomitee andis oma tunnustuse…
17. Oktoober

Sünnipäevakingiks maailmameistrivõistluste pronksmedal!

Türgi kuurortlinnas Daylanis toimusid järjekordsed…

Viimati lisatud uudised