Põltsamaa jõe 42. suvemängude tulemused (Põltsamaa 10.09.2016)

KURN 20+20 VISET  
I Villu Ojassalu  
II Arvo Orgusaar  
III Arnold Schmitz  
4. Kalmer Sild  
5. Jaan Hindriks  
6. Aivo Haan  
   
SOOME KURN 20 VISET  
NAISED   
I Riina Laumets 9 
II Silvi Meerits 6 

MEHED   
I Uno Valdmets 15 
II Villu Ojassalu 15 
III Tarmo Jukk 11 
4. Mart Paabort 11 
5. Raido Laan 11 
6. Martin Martinson  
7. Mati Tiirmaa  
8. Uno Allikhein  
   
KALAPÜÜK   
I Art Markkus Tamm 2006 sünd 0,815 
II Uno Allikhein 0,780 
III Karel Limberg 0,640 
4. Gerry Kull 0,335 
5. Ivan Ignatov 0,245 
6. Ilmar Roosioks 0,200 
7. Tarvo Vilms 0,100 
 8-9 Juss Vilk  
 8-9 Enn Ange  
   
JALGRATTAKROSS   
MEHED   
KUNI 14   
I Arvet žukovits 20.56 
II Martin Matson 23.00 
III Andero Maisväli 25.35 
4. Robin Põldmaa 27.37 
5. Greg-Emil Pärn  28.09 
6. Gennert Merivee 46.58 
   
40+   
I Veiko Soo  24.05 
II Aare Pärn 31.48 
III Ilmar Kütt 33.41 
4. Tiit Kuusk 34.13 
   
OMAVALITSUSJUHID   Disc golf   
I Toivo Tõnson  
II Jaan Aiaots  
III Reet Alev  
4. Indrek Eensalu  
   
KAUGUSHÜPE   
NAISED   
2001 JA HILJEM SÜNDINUD   
I Berit Kukk 4,04 
II Anet Rähn 3,63 
III Kristina Jõgi 3,44 
4. Leida Riin Loog 3,42 
5. Anita Rähn 3,42 
6. Melany Sillaste 3,38 
7. Laura Lee Raudsepp 3,29 
8. Aveli Mikkel 3,20 
9. Janeli Mikkel 3,06 
10. Kaari Aavik 2,66 
   
1982-2000   
I Anna Liis Rähn 3,95 
II Hanna Brita Kaasik 3,70 
III Triin Kukk 2,95 
   
1971-1981   
I Reet Kullerkupp 3,38 
   
MEHED   
2001 JA HILJEM SÜNDINUD   
I Märtin Jõe 5,40 
II Karl Ilmar Loog 3,80 
III Rikardo Paabort 3,48 
4. Juss Vilk 3,31 
5. Karl Danil Pärn 3,07 
6. Devis Nool 3,03 
7. Art Markkus Tamm 1,93 
   
1982-2000   
I Kristo Evard 5,96 
II Urmo Hinn 5,23 
III Riivo Lehiste 5,20 
4. Säm Ulp 5,10 
5. Raido Laan 4,22 
6. Meelis Kõresaar 3,87 
   
1972-1981   
I Mart Paabort 3,92 
II Tarmo Jukk 3,84 
   
KETTAHEIDE   
NAISED   
2001 JA HILJEM SÜNDINUD 750G   
I Leida Riin Loog 11,98 
   
1993 - 2000   
I Triin Kukk 10,21 
   
1982-1992    
I Anu Teesaar 50,89 
II Anna Liis Rähn 18,22 
III Hanna Brita Kaasik 15,16 
   
1972-1981 1KG   
I Reet Kullerkupp 20,36 
II Maris Kukk 17,11 
   
 -1971 JA VAREM SÜNDINUD 1 KG   
I Elvi Bender 12,10 
   
MEHED   
2001 JA HILJEM SÜNDINUD 1KG   
I Märtin Jõe 29,74 
II Karl Ilmar Loog 17,99 
III Rikardo Paabort 12,97 
   
1982-1992 2KG   
I Jakob Goroško 35,73 
II Joonas Püvi 32,82 
III Daaniel Mikk 32,11 
4. Raido Laan 26,52 
   
1972-1981 1,5KG   
I Tarmo Jukk 78 25,31 
II Mart Paabort 79 14,47 
   
 -1971 JA VAREM SÜNDINUD 1,0 KG   
I Mihhail Somelar 30,70 
I Mati Tiirmaa 15,70 
   
500 M JOOKS   
NAISED    
KUNI 15   
I Berit Kukk  1.44 
II Grete Kukk  1.47 
III Getter Kalle  1.49 
4. Anita Rähn  1.51 
5. Anet Rähn  1.53 
6. Leida Riin Loog  1.59 
7. Grete Liis Männiste  2.03,1 
8. Aveli Mikkel  2.03, 4 
9. Laura Lee Raudsepp  2.06 
10. Janeli Mikkel  2.11 
11. Kristina Jõgi  2.12 
12. Melany Sillaste  2.13 
13. Kaari Aavik  2.32 
   
16-34   
I Hanna Brita Kaasik  1.31 
II Sandra Alusalu  1.38 
III Anna Liis Rähn  1.58 
4. Triin Kukk  2.19 
   
35-44   
I Ave Mikk  1.47 
II Reet Kullerkupp  2.09 
III Maris Kukk  2.24 
   
MEHED   
KUNI 15   
I Märtin Jõe  1.23 
II Janar Jermut  1.38 
III Martin Matson  1.39 
4. Janek Martsepp  1.44 
5. Karl Ilmar Loog  1.50 
6. Juss Vilk  2.00 
7. Karl Daniil Pärn  2.06 
8. Devis Nool  2.09 
9. Mihkel Ilves  2.15 
10. Sander Matson  2.16 
11. Art Markkus Tamm  2.42 
   
16-34   
I Vladislav Härm  1.10 
II Raimo Lust  1.18 
   
35-44   
I Ilmar Kütt  1.37 
II Magnus Kaasik  1.38 
   
KUULIJÄNN   
NAISED   
KUNI 15      
I Anet Rähn 28,08 
II Grete Kukk 25,90 
   
VANUS 16 - 34     4KG   
I Anu Teesaar 42,88 
II Anna Liis Rähn 24,29 
III Kati Kaas 23,43 
4. Hanna Brita Kaasik 22,25 
5.  Triin Kukk 15,36 
   
35-44      4KG   
I Reet Kullerkupp 27,55 
II Maris Kukk 20,34 
III Tiina Kütt 17,50 
   
45 JA VANEMAD      3KG   
I Taiga Laur 25,48 
II Elvi Bender 16,71 

MEHED   
KUNI 34     7,257 KG   
I Jakob Goroško 39,39 
II Virgo Vaible 34,89 
III Sander Kirsel 33,67 
4. Riivo Lehiste 33,54 
5.  Raido Laan 32,18 
   
35-44  

Marek Ilves 31,80 
Tarmo Jukk 29,65 
Mart Paabort 24,13 
Hannes Alliksaar 22,83 
   
45 +   
I Magnus Kaasik 25,62 
II Mati Tiirmaa 22,34 
   
TOPISPALLIJÄNN   
TÜTARLAPSED   
2005 ja hiljem sünd KG   
I Berit Kukk 25,22 
II Leida Riin Loog 20,79 
III Anita Rähn 19,94 
4. Grete Lis Männiste 13,90 
   
2003-2004 KG   
I Grete Kukk 30,26 
II Melany Sillaste 25,32 
III Kristina Jõgi 23,70 
4. Aveli Mikkel 22,35 
5. Janeli Mikkel 18,82 
6. Kaari Aavik 17,79 
7. Laura Lee Raudsepp 15,95 
   
2001-2002 KG   
I Anet Rähn 27,25 
   
POEGLAPSED   
2005 ja hiljem sünd 1KG   
I Rikardo Paabort 24,62 
II Juss Vilk 19,25 
III Devis Nool 18,43 
4. Karl Danil Pärn 17,17 
5. Sander Matson 15,95 
6. Art Markkus Tamm 2006 13,65 
   
2003-2004 2KG   
I Robin Põldmaa 28,78 
II Risto Jukk 22,80 
III Karl Ilmar Loog 21,37 
 Janek Martsepp 18,15 
 Kaido Elisanov 17,83 
   
2001-2002 3kg   
I Märtin Jõe 42,87 
II Ken Järve 29,20 
III Janar Järmut 21,63 
   
KANUURALLI   
NAISPAARID   
I Kirly Kadastik - Sandra Alusalu  9.28 
   
MEESPAARID   
I Joonas Püvi Jakob Gorosko  8.22 
II Erki Raimets - Heiki Raimets  9.06 
III Taavi Toom - Mart Toom  9.33 
4. Rain Pärnasalu - Raul Pärnasalu  11.31 
   
SEGAPAARID   
I Hanna-Brita Kaasik - Magnus Kaasik  8.37 
II Sandra Alusalu - Maikel Mikson  8.46 
III Kirly Kadastik - Alar Sadam  8.50 
4. Tiina Kütt - Ilmar Kütt  9.10 
5. Piret Pärnasalu - Raul Pärnasalu  10.43 
   
VESIJALGRATTA VÕIDUSÕIT   
NAISPAARID   
I Piret Pärnasalu - Teele Pärnasalu  4.52 
II Kirly Kadastik - Sandra Alusalu  5.19 
   
MEESPAARID   
I Rain Pärnasalu - Marcus Samm  4.26 
II Raul Pärnasalu - Rain Pärnasalu  4.52 
III Aleksander Tamm - Art Markkus Tamm  5.56 

SEGAPAARID   
I Urmo Hinn - Kati Kaas  4.17 
II Piret Pärnasalu - Rain Pärnasalu  4.36 
III Rünno Savir - Kati Kaas  4.37 
4. Teele Pärnasalu - Raul Pärnasalu  4.58 
5. Tairi Tandru - Renno Samm  5.11 
6. Tiina Kütt - Ilmar Kütt  5.19 
7. Magnus Kaasik - Hanna Brita Kaasik  6.09 
8. Piret Pärnasalu - Raul Pärnasalu 7.00 
   
SULGPALL   
NAISED   
I Sandra Alusalu  
II Kaja Toom  
III Kirly Kadastik  
4. Mirjam Tamp  
   
MEHED   
I Siim Kallakmaa  
II Anti Kivimets  
III Maikel Mikson  
4. Jakob Goroško  
5. Erki Kivimets  
6. Karl-Kerdo Ojamaa  
   
RAHVASTEPALL   
I  Põltsamaa Kirke Karine Kens, Lisa Pajo, Laura liis Savotškin, Marjanne Vainu, Liset Lillemets, Karoliina Kolts 
II Puurmani Anet, Melany, Grete, Anita, Berit, Kaari, Kristina 
III Imavere Margit, Annabel, Eliise, Maris, Lisete, liis, Grete -Liis 
   
PETANK   
I Võhma I Ilmar Roosioks, Ivan Ignatov, Raivo Ignatov 
II Lepatriinu Maire Lepp, Anne Jüris, Jaan Hindriks 
III Võhma II Tiia Sepp, Heiki Pent, Ando Saar 
4. Imavere II  
5. Võitleja  
6.  Puurmani  
7. Võhma III  
8. Imavere  
   
TENNIS   
I Säm Ulp  
II Martin Koho  
III Tanel Rungi  
4. Marek Tamm  
   
TÄNAVAKORVPALL   
MEHED   
I Veteranid Rain Randmaa, Mario Polusk, Mati Kaljund, Andres Paas 
II TÄV Grupp Karel Limberg, Aleks Kikkas, Raido Tammemäe, Gert Pärnaste 
III Kulp CO Kevin Rajasoo, Sander Kulp, Rainer Kulp,  Alex Lojander 
4. Imavere 4 Keio Salakka, Meelis Virkus, Jürjo Salla 
5. Seeniorid Marek Ilves, Apo Oja, Alari Klaar, Kalle Kasvo 
   
NAISED   
I Imavere Agnes Kaasik, Sandra Vaks, Tairi Rohtsalu 
II A-Team Salvia Evely Goldin, Anna Jürissaar, Karmen Goldin 
III   
   
VÄIKELASTE JOOKS registreerimise järjekorras   
KUNI 3 

Eileen Tali  
 Krisette Valksaar  
 Katriin Neido  
 Kristin Alliksaar  
 Lisandra Pärnasalu  
   
3 AASTASED 

Lisandra Meri  
 Henri Saar  
 Rando Saar  
 Marta Matson  
 Gregor Nõlvak  
 Kairon Rohtla  
   
4 AASTASED 

Andris Neido  
 Raimo Alliksaar  
 Alec Jasper Kull  
 Rahel Mällas  
 Romet Põldmaa  
 Rainer Voitk  
 Rasmus Randmaa  
   
5 AASTASED 

Markus Laan  
 Laura Romm  
 Loorelee Kuusk  
 Taaniel Tõnnis  
 Anette Johanna Soosaar  
 Marten Mällas  
 Mirtel Ilves  
   
6 AASTASED 

Kertu Põldmaa  
 Steven Mari  
 Oskar Randmaa  
 Renno Samm  
 Maarja Alliksaar  
   
7 AASTASED   
   
VÄIKELASTE JALGRATAS      
   
3 AASTASED 

Gregor Nõlvak  
 Henri Saar  
 Rando Saar  
   
4 AASTASED 

Rasmus Randmaa  
 Romet Põldmaa  
 Martin Veskimäe  
 Alec Jasper Kull  
   
5 AASTASED 

Taaniel Tõnnis  
 Marten Mällas  
 Loorelee Kuusk  
   
6 AASTASED 

Steven Meri  
 Renno Samm  
 Oskar Randmaa  
 Kertu Põldmaa  
   
JALGPALL   
NOORED   
I IMAVERE  
     
UJUMINE      
MEESPAARID   
I Rünno Savir - Ove Luik  55.37 
II Urmo Hinn - Raul Pärnasalu 1.08,96 
   
DARTS   
NAISED   
I Reet Kullerkupp 40 
II Grete Kukk 38 
III Annabel Okas 35 
4. Annika Kallasmaa 33 
5-6. Leida Riin Loog 31 
5-6. Taiga Laur 31 
7. Tiina Kütt 30 
8. Maris Taul 28 
9. Maila Paabort 21 
10. Margit Kiik 20 
11. Margit Randmaa 19 
12. Karmen Goldin 18 
13. Renata Kallasmaa 13 
   
MEHED   
I Erki Raimets 43 
II Ilmar Kütt 42 
III Mart Paabort 40 
4. Martin Koho 39 
5. Tarmo Jukk 38 
6-10. Margus Ääremaa 37 
6-10. Heiti Pent 37 
6-10. Anti Kivimets 37 
6-10. Rain Randmaa 37 
6-10. Karl Ilmar Loog 37 
11-12. Indrek Eensalu 35 
11-12. Raido Laan 35 
13-15. Targo Tiirmaa 34 
13-15. Riivo Lehiste 34 
13-15. Hannes Altoja 34 
16-17. Ando Saar 32 
16-17. Raul Pärnasalu 32 
18. Rikardo Paabort 31 
19-21. Janar Järmut 30 
19-21. Mati Tiirmaa 30 
19-21. Maikel Mikson 30 
22-23. Tanel Rungi 29 
22-23. Heigo Tirman 29 
24. Toomas Kallasmaa 27 
25. Märtin Jõe 24 
26. Rünno Savir 23 
27. Marcus Samm 22 
28. Oskar Randmaa 14 
29. Joosep Erm 15 
30. Kaido Elis..... 13 
31-32. Risto Jukk 12 
31-32. Art Markkus Tamm 12 
33. Janek Martsepp 10 
34. Rasmus Randmaa 5 
   
NAELA PAKKU LÖÖMINE    
NAISED   
I Reet Kullerkupp 6 
II Anna Liis Rähn 8 
III Kirly Kadastik 9 
4. Maris Kukk 10 
5. Salme Allikhein 11 
6. Anet Rähn 12 
7. Piret Pärnasalu 12 
8. Kati Kaas 14 
9. Grete Kukk 15 
10. Hanna Brita Kaasik 15 
11. Triin Kukk 19 
12. Berit Kukk 19 
13. Sandra Alusalu 19 
14. Marilin Kiil 20 
15. Anita Rähn 20 
16. Leida Riin Loog 21 
17. Anu Teesaar 23 
18. Elvi Bender 41 

MEHED   
I Karl Ilmar Loog 5 
II Raul Pärnasalu 6 
III Toivo Vaks 6 
4. Magnus Kaasik 6 
5. Alar Sadam 6 
6. Janek Martsepp 7 
7. Mart Paabort 8 
8. Tarmo Jukk 8 
9. Ken Järve 8 
10. Gunnar Nõmmik 9 
11. Uno Valdmets 9 
12. Urmo Hinn 10 
13. Ilmar Kütt 11 
14. Riivo Lehiste 11 
15. Aleksander Grigorjev 11 
16. Indrek Eensalu 12 
17. Margus Ääremaa 12 
18. Janar Järmut 13 
19. Rünno Savir 13 
20. Raul Ojamaa 14 
21. Robin Viru 19 
22. Marten Martinson 19 
23. Säm Ulp 22 
24. Art Markkus Tamm 25 
25. Meelis Kõressaar 28 
26. Kaido Elisarov 30 
   
RANNAVOLLE   
I Siim Kallakmaa-Riivo Lehiste  
II Karl Kerdo Ojamaa - Erki Raimets  
III Anti Kivimets-Alar Sadam-Maikel Mikson  
   
KUMMIKUVISE   
NAISED   
I Reet Kullerkupp 20,60 
II Maris Kukk 18,90 
III Anet Rähn 16,70 
4. Kati Kaas 16,30 
5. Grete Kukk 14,00 
6. Triin Kukk 13,10 
7. Berit Kukk 13,00 
8. Margit Randmaa 12,90 
9. Anita Rähn 11,90 
10. Anna Liis Rähn 10,90 
11. Elvi Bender 10,40 
12. Leida Riin Loog 8,90 
   
MEHED   
I Raido Laan 28,20 
II Raul Pärnasalu 28,10 
III Rain Randmaa 27,40 
4. Sander Kirsel  25,70 
5. Gunnar Nõmmik 25,40 
6. Säm Ulp 25,10 
7. Mart Paabort 24,00 
8. Tarmo Jukk 23,80 
9. Uno Valdmets 20,30 
10. Rünno Savir 17,60 
11. Märtin Jõe 12,80 
12. Urmo Hinn 10,40 
13. Rikardo Paabort 9,90 
14. Karl Ilmar Loog 9,50 
15. Oskar Randmaa 8,60 
16. Juss Vilk 8,20 
17. Rain Pärnasalu 8,00 
18. Robin Viru 7,20 
19. Devis Nool 7,10 
20. Rasmus Randmaa 5,10 
   
RAMMUNAINE   
I Piret Pärnasalu  
II Kati Kaas  
III Kirly Kadastik  
   
RAMMUMEES   
I Romek Velt  
II Argo Aonurm  
III Raul Pärnasalu  
4. Virgo Vaible  
   
DISC GOLF   
NAISED   
I Anneli Palm 19 
II Laura Ojaste 20 
III Taiga Laur 22 
4. Anette Palm 24 
5. Leida Riin Loog 24 
6. Grete Liis Männiste 25 
7. Reet Kullerkupp 26 
   
MEHED   
I Janel Palm 13 
II Jakob Goroško 15 
III Targo Tiirmaa 16 
4. Joonas Püvi 16 
5. Daaniel Mikk 17 
6. Mati Tiirmaa 18 
7. Martin Krass 18 
8. Andero Tigane 20 
9. Uno Valdmets 20 
10. Margus Ääremaa 23 
11. Karl Ilmar Loog 23 
12. Rikardo Paabort 24 
13. Art Markkus Tamm 37 
   
Peakorraldaja - SA Põltsamaa Sport     
Peakohtunik Margus Metsma  

Lisa kommentaar

Turvakood
Värskenda

23. Oktoober 1

Vaata, kes asuvad tööle uues vallavolikogus!

Põltsamaa valla valimiskomisjon registreeris 20. oktoobril…
19. Oktoober 1

Pajusi maantee on reedel suletud

Homme, 20. oktoobril kella 8.00-20.00ni on Pajusi maantee…
19. Oktoober

Kunstmuru ümbertöötlemise tehas tuleb Põltsamaale järgmisel aastal

ASi Advanced Sports Installations Europe soovib esimesed…
18. Oktoober 26

Põltsamaa valda hakkab juhtima kolmikliit

Sotsiaaldemokraatlik erakond, Eesti Keskerakond ja Eesti…

Arvamus

Oktoober 05, 2017 2

Tutvu Põltsamaa vallas osalevate poliitiliste jõudude valimisprogrammidega!

Täna algas kohalike valimiste e-hääletamine ja eelhääletamine maakonnakeskuses. Avaldame siinkohal nende poliitiliste…
Oktoober 02, 2017

Otsime noori, kes soovivad osaleda kohaliku elu otsustusprotsessides

Otsime noori, kes on huvitatud kohaliku elu arendamise otsustusprotsessides osalemisest. Soovime, et noored räägiksid…
September 29, 2017

Õige kütmine tagab puhtama õhu

Keskkonnaamet tuletab seoses alanud kütteperioodiga meelde, et majapidamises tekkinud olmeprügi põletamist tuleb…
September 25, 2017

Kõigis kortermajades tekivad 1. jaanuaril korteriühistud

Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus (KrtS) jõustub 1. jaanuril 2018.a. Pooltes Eesti kortermajades puuduvad…
18. Oktoober

EOK tunnustab nii Felixhalli kui ka Kuningamäe terviseradasid

Eesti Olümpiakomitee andis oma tunnustuse…
17. Oktoober

Sünnipäevakingiks maailmameistrivõistluste pronksmedal!

Türgi kuurortlinnas Daylanis toimusid järjekordsed…

Viimati lisatud uudised